logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Випускники УЄТС: Значно більш над усе
Випускники УЄТС: Значно більш над усе PDF Печать E-mail

УЄТС не перериває зв’язок із своїми випускниками, молиться за них, підтримує у скруті, радіє їхнім успіхам та завжди чекає в гості. 25 жовтня 2016 року свою альма матер відвідав Олександр Бєляєв. Наприкінці далеких 90-х він був невпевненим у собі, трохи капризним студентом семінарії. А сьогодні Олександр — пастор великої церкви Христа Спасителя у Кременчуці, яка входить в об’єднання церков «Спасіння» (єпископ П. М. Савочка), старший пастор Полтавської області. У його непересічному проповідницькому дарі могли пересвідчитися теперішні студенти на загальносемінарському богослужінні. Олександр буквально з перших слів заволодів увагою слухачів і легко, невимушено підвів їх до розуміння серйозного послання, закладеного в уривку Ефес. 3:14-21.

«Я називаю цей уривок причинно-наслідковим зв’язком», — сказав Олександр. А саму проповідь він назвав: «Значно більш над усе». Незрівнянно більше дає Господь тим, хто шукає Його. Тим, хто молиться, зайшовши у свою «таємну кімнату», аби сповнитися Духом Святим; а, сповнившись Духом Святим, цілком віддає своє серце Христу, щоб укорінитися в любові. І тоді починає діяти в таких людях сила Божа. І цією силою Бог дає людині більше, ніж вона може мріяти.

Все життя Олександра — яскраве підтвердження цих слів. Хто, не маючи пророчого дару, міг подумати, що з незграбного, невпевненого у собі хлопця може з роками вирости славний служитель Божий? Сила його проповіді не в моралізаторстві, не в складних богословських викладках, а у живому свідченні, у тому, що слова Євангелія записані в його серці. Тому так запалюють слова Олександра, так підтримує його молитва. І тим приємніше знати, що УЄТС доклалася до виховання цього Божого служителя й не марними були старання його викладачів. «А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь» (Ефес. 3:20,21).

 

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина