logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Рясні Дні місії-2017 в УЄТС
Рясні Дні місії-2017 в УЄТС PDF Печать E-mail

З 13 до 15 квітня 2017 року в УЄТС проходили Дні місії як особлива духовна підготовка до Великодня.

Дні місії почалися із семінарів, на яких студенти та співробітники УЄТС мали можливість глибше осмислити події останніх днів земного життя Ісуса та значення Його воскресіння для для людства загалом і для кожної людини зокрема. У четвер із присутніми на семінарі поділився словом завідувач кафедри богослов’я УЄТС Ф. Ф. Райчинець. Засновуючись на текстах книги Вихід, він говорив про Пасху як свято визволення заради здійснення призначеної Богом місії. Потім випускник УЄТС, а нині відомий місіонер, який заснував і продовжує засновувати багато нових церков в Україні, Олександр Мальований розповів про принципи особистого благовістя та дав студентам цінні практичні поради із власного багатого досвіду. У п’ятницю в семінарію завітав священик о. Андрій Клюшев, який у межах міжконфесійного спілкування познайомив студентів із баченням пасхальних подій Православною церквою та з великодніми традиціями православних християн. Завершив теоретичну частину Днів місії ректор УЄТС І. І. Русин роздумами про суд над Ісусом. О 15-й годині в п’ятницю відбулося Хлібопереломлення.

У суботу студенти семінарії застосували свої знання на практиці, взявши активну участь у євангелізаціях. Студенти розділилися на дві групи. Одна з них на запрошення церкви «Світло для України» допомогла провести концерт для переселенців із зони АТО. У концерті також брали участь хор «Церкви Небесного Архітектора» та місія УМТ «Світло на Сході». Друга група, за ініціативою студентки 2-го курсу музичної кафедри Даші Михайленко, разом із молодіжною місіонерською організацією «Steiger» влаштувала вуличну євангелізацію на Майдані Незалежності. «Це був незабутній час, коли Бог діяв через кожного, — поділилася враженнями від цієї акції Даша. — Ми придумали 4 дуже цікаві проекти, до яких залучали перехожих. Слава Богу, що люди, які взяли участь в наших проектах, прийняли в своє серце Христа!».

Успішною в ці дні була також євангелізаційна місія випускників УЄТС Кирила Пладо та Зарини Пладо (Єлоєвої). Вони брали активну участь в акції «Пасхальна реконструкція», яку щорічно організовує Одеська Народна церква. Цьогоріч реконструкцією пасхальних подій зацікавилося особливо багато одеситів. Кирило розповів: «У цьому році нам вперше за п’ять років дозволили проводити акцію на центральній вулиці Одеси Дерибасовській. На Реконструкцію зійшлися подивитися тисячі людей. Ми бачили, як у глядачів з’являлися сльози на очах, як люди кидали їжу в кафе та приєднувалися до ходи. 700 метрів, які ми пройшли за хрестом, були сповнені Божої присутності. Людей ставало дедалі більше». Наші випускники відповідали за організацію пікніка. Як сказав старший пастор Народної церкви епископ Денис Сердиченко: «Завдяки Кирилу Пладо та молоді церкви ми наситили не тільки дух і душу, а й тіло 2000 осіб». УЄТС пишається своїми студентами й випускниками, що плідно працюють на Божій ниві.

 

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина