logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Навчання в УЄТС дало необхідні знання
Навчання в УЄТС дало необхідні знання PDF Печать E-mail

Свідчення випускника УЄТС-2016 року Вадима Короткіна

Я служу військовим капеланом у зоні АТО. У нашій команді є представники різних конфесій і деномінацій, а це означає, що в кожного своє розуміння богослов’я й доктрин. Навчання в УЄТС допомогло мені конструктивно спілкуватися та служити разом із ними. Свою першу ротацію я проводив у батальйоні «Волинь», в якому всі бійці із Західної України — люди особливо набожні. Завдяки знанням, набутим у семінарії, я зміг відповідати на їхні запитання (часто провокативні), що стосувалися віри.

Зазвичай капелани служать по двоє або й більше, але сталося так, що я залишився один серед солдатів і офіцерів. Іноді мені було тяжко, бо це був мій перший досвід капеланського служіння та ще й у бойових умовах (перша лінія оборони й «0»). Тож мені допомогли знання з місіології, яку нам викладали в УЄТС Іван Іванович Русин і Джон Уайт. Я дуже вдячний їм за науку. А ще мене надихав приклад місіонера Вільяма Кері, який не здався і не зламався у складних обставинах, і Хадсона Тейлора, котрий поїхав з Європи на місію в Китай і зміг стати там своїм. Мені ж довелося стати своїм для бійців православної та греко-католицької культури.

Семінарія дала мені не тільки знання, а й друзів. Олексій Геращенко, Діма Ігнатенко та Володя Храмих допомогли мені фінансами для купівлі бійцям подарунків до Великодня. Я дякую їм, а також шлю вітання всім викладачам і співробітникам УЄТС.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина