logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Місія випускниці УЄТС в Непалі
Місія випускниці УЄТС в Непалі PDF Печать E-mail

УЄТС пишається своїми випускниками. Серед них є пастори й місіонери; лідери прославлення та молодіжні лідери; ті, хто працює з із залежними людьми, дітьми, старими, й ті, хто служить в АТО; ті, хто сам став викладачем, і ті, хто віддає себе вихованню власних дітей. Нещодавно ми отримали свідчення від нашої випускниці 2008 року Ангеліни Філатової, яка служить місіонером в Непалі. Вона пише:

«У червні 2014 року я поїхала в Індію трудитися в дитячому притулку. Поштовхом стало розуміння, що Бог закликає мене в ті краї, хоча, якщо чесно, мені не дуже хотілося туди їхати. Однак із часом Бог дав мені велику любов до того народу, і я вже не уявляю життя без нього. Через те, що моя віза в Індію закінчилася, в листопаді того ж року я потрапила в Непал (як саме — це окрема історія).

Півроку я допомагала місіонерам у школі, але з вересня 2015-го ми ще з однією сестрою почали займатися дітьми. Зараз у нас є восьмеро дітей, а також ми опікаємося однією жінкою, яка постраждала від чоловіка. Ще ми трудимося в місцевій церкві: проповідуємо, проводимо недільну школу, молодіжне служіння, започаткували молитовне служіння. Час від часу нас запрошують у школи, де ми також проводимо певні програми для дітей. У моїх планах продовжувати виховувати наших дітей та прищеплювати їм християнські цінності й любов до Бога, а ще займатися розвитком помісної церкви».

Ми щиро бажаємо Ангеліні плідної праці на славу Господа та реалізації всіх її планів. Ми молимося за всіх наших випускників і віримо, що наша молитва підтримає їх на Божому шляху.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина