logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости УЄТС відзначає 25-річчя служіння!
УЄТС відзначає 25-річчя служіння! PDF Печать E-mail

Уп’ятницю, 15 вересня, урочистим богослужінням в УЄТС розпочалося святкування 25-річчя служіння Семінарії на ниві християнської освіти.

«Зміцнюємо Церкву — трансформуємо суспільство» — цьому принципу УЄТС зберігає вірність уже чверть (!) сторіччя. Випускники УЄТС з’їхалися на урочистості з різних регіонів нашої країни та світу. Вони — гордість Семінарії та сенс її існування. Це ті, хто засновує нові церкви, несе світло Євангелія різним верствам населення в різні куточки світу: в Африку, Індію, Непал, Америку, Середню Азію, в країни мусульманського світу, військовим у гарячі точки, вимушено переселеним, упослідженим і знедоленим. Це ті, хто виховує своїх і чужих дітей в любові до Христа, хто веде свою церкву в хвалі й прославленні Бога, хто надає психологічну допомогу, хто звершує щоденний маленький подвиг любові до людей. Привітання для альма матер надходять із Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Йорданії, Франції, США, Канади та інших країн, де звершують місію колишні студенти УЄТС. Сьогодні УЄТС особливо відчуває причетність до Великого Доручення, яке дав Господь Своїм учням.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина