logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Новий випуск на славу Господу
Новий випуск на славу Господу PDF Печать E-mail

 

16 вересня 2017 року в УЄТС відбувся Випуск-2017. На урочистості з’їхалися випускники цього та попередніх років, члени Правління УЄТС, партнери Семінарії з чиказької церкви «Коледж Парк», друзі та родичі. Прикрашений соняхами зал сяяв від усмішок і в ньому було по-справжньому сонячно і тепло.

Напутнє слово випускникам сказав пастор церкви «Коледж Парк» Нейт Ірвін. Привітавши їх із новою сходинкою, яку вони подолали, пастор нагадав, що наші здобутки — це лише те, що ми маємо робити для свого Пана як вірні раби, не чекаючи ні почестей, ні нагород. Він закликав випускників не спочивати на лаврах, а далі трудитися зарази Господа.

Також від «Коледж Парк» привітала випускників давній друг Семінарії Деббі Саттон, яка особисто знайома з кожним із них із першого курсу та вболіває за всіх, як мати.

Особливо зворушливими були виступи випускників різних програм, які ділилися своїми свідченнями про навчання в УЄТС. Богдан Поліщук, випускник бакалаврської програми «Теологія та християнське служіння», старший староста денного відділення, поділився своїми відчуттями, коли він прийшов на навчання в УЄТС із реабілітаційного центру для наркозалежних. Він зізнався, що Семінарія дала йому  можливість нового старту і необхідні орієнтири. Слова Богдана були сповнені щирої вдячності та любові до своєї альма матер. Отримати диплом бакалавра теології та привітати УЄТС від імені студентів-заочників прилетів із Киргизстану Шаршенбек Байбосунов. Семінарія може пишатися такими студентами як Шаршенбек, адже у себе на батьківщині він є пастором, головою Киргизького альянсу Євангельських церков, членом ради директорів і викладачем Об’єднаної духовної семінарії м. Бешкек, а також членом правління Киргизького біблійного товариства. Варто зазначити, що УЄТС здійснює місію в Киргизстані, там, в регіональному центрі Семінарії, уже проходять навчання 50 студентів. І це лише перший набір.

Після вручення дипломів за випускників УЄТС 2017 року молилися ректор семінарії Іван Іванович Русин, голова Правління УЄТС єпископ Петро Миколайович Залізний, старший єпископ Василь Федорович Райчинець і весь зал. Сподіваємося, що на випускників УЄ/ТС 2017 року чекають нові звершення на славу нашого Господа та зичимо їм щасливої дороги.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина