logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости УЄТС взяла участь в організації Дня Подяки
УЄТС взяла участь в організації Дня Подяки PDF Печать E-mail

Це був напружений, але славний тиждень. 15 вересня УЄТС відзначала своє 25-річчя, наступного дня відбувся Випуск-2017, а в неділю, 17 вересня, студенти і співробітники Семінарії брали активну участь у Всеукраїнському дні подяки, на який УЄТС було обрано представляти християнські освітні заклади.

Відповідальні за презентацію підійшли до цього завдання творчо. В наметі «Наука і культура» вони організували експозицію, де представили реальні досягнення випускників УЄТС, зокрема молодіжну ініціативу «Платформа» Кирила Пладо в Одесі; музей, організований у м. Жовкві Віктором Заславським; фонд «Марсель», який опікується літніми людьми і в українському відділенні якого працюють випускники УЄТС, серед них і керівник цього відділення Юлія Обелець; а також арт-кафе з християнського душепіклування, де також задіяні випускники Семінарії.

Втім, презентацією участь студентів і працівників УЄТС у Дні Подяки не обмежилася. Багато з них служили волонтерами, викладачі музичної кафедри УЄТС Мирослава Сметанюк, Анна та Арарат Григоряни і студентка Анна Поночевна  брали участь у святковому концерті, а керівник піар-відділу УЄТС, професійний режисер Яна Моспаненко була випусковим режисером на всіх трьох концертах, які відбувалися в цей день. У вечірньому концерті до неї приєдналася як другий випусковий режисер фотограф УЄТС Христина Павлова.

Ми раді, що УЄТС вийшла на такий рівень, коли може брати участь як партнер у найважливіших подіях Церкви і суспільства.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина