logo-gmail-24 logo-calend-24
logo-drive-24

Добровольное пожертвование
 


Home Новости Рада Євангельських Протестантських Церков в УЄТС
Рада Євангельських Протестантських Церков в УЄТС PDF Печать E-mail

1 лютого 2018 року в стінах УЄТС відбулося засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) за головування Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри (УВЦ ХЄ).

На засіданні, зокрема, обговорювалися питання державно-конфесійних відносин, планування заходів «Руху Реформації» в 2018 році, план спільних міжконфесійних заходів 2018 року в межах року Божого Слова в Україні.

РЄПЦУ об’єднує 12 Євангельських Протестантських Церков України. Головними цілями РЄПЦУ є налагодження діалогу між церквами, братерських стосунків і співпраці в поширенні християнських євангельських істин, а також координація та узгодження спільної позиції Євангельських Протестантських Церков України на міжконфесійному, державному та міжнародному рівнях. УЄТС рада, що може долучитися до цієї доброї справи та служити Євангельським Протестантським Церквам і Церкві загалом і словом, і ділом.

 
ХРИСТИАНСКИЕ САЙТЫ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека. Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Церкви.com Церковь Христа Спасителя, Донецк, Украина