Трансформуюче лідерство

Диплом магістра богослов’я
Заочна форма навчання

Зв'язатись з нами

Мета та бачення програми

Формування належного образу лідера для трансформуючої місії в церкві й суспільстві.
Забезпечення лідерів, задіяних у церковному служінні й управлінні організацією, біблійними прикладами та принципами формування особистості лідера, формування дієвої організації, її взаємин з суспільством і взаємодії з державними структурами.

Для кого буде корисна ця програма?

 • Для лідерів церковних громад;
 • Для працівників християнських організацій;
 • Для керівників навчальних закладів;
 • Для служителів місіонерських центрів;
 • Для всіх, хто прагне створювати ініціативи заради трансформуючої місії церкви у суспільстві.

Вимоги до абітурієнта

 • Приналежність до помісної церкви;
 • Служіння в помісній церкві;
 • Атестат про вищу освіту.

Тривалість та форма навчання

 • Заочна форма навчання;
 • Диплом магістра – 2,5–5 роки;
 • 2 сесії на рік тривалістю 2 тижні

Вартість навчання

 • Внесок студента: 15 300 грн
 • Навчання – 10 000 грн/рік
 • Проживання – 2 200 грн за дві сесії
 • Харчування – 3 100 грн за дві сесії

Результати навчання

Характер

 • Відповідальність за інших;
 • Мужність у прийнятті рішень;
 • Мудрість у вирішенні конфліктних питань.

Знання

 • Сучасних теорій і трендів у лідерстві;
 • Біблійної культури та принципів лідерства;
 • Біблійних принципів управління.

Навички

 • Управління фінансами у служінні;
 • Організація процесів та командної роботи;
 • Формулювання та комунікація позиції публічно.

Програма навчання

 • Критичне мислення і навички дослідження

  Предмет сприяє розвитку ефективної публічної усної чи письмової комунікації церковних лідерів та лідерів організацій. Під час лекцій студенти отримують низку необхідних навичок: якісно обґрунтовувати свої думки та думки інших, критично й аналітично їх осмислювати та викладати або через упевнену усну промову, або через ретельно аргументований і послідовний письмовий виклад.

 • Трансформуюче лідерство

  Предмет базується, по-перше, на твердженні, що кожен тип лідерства керується певними переконаннями та цінностями, які формують певні якості характеру, що сприятимуть якісним перетворнням; по-друге, на припущенні, що немає спільного розуміння поняття лідерства або ж одного типу, який приймали б усі люди протягом всіх часів та який задовольняв би усі культурні, соціальні, релігійні та організаційні контексти. Проте існує низка переконань, цінностей та якостей характеру, які є універсальними та актуальними для будь-яких часів та контекстів.

 • Духовне Формування

  Предмет пропонує інтегральний підхід до формування духовності людини як цілісної особистості, зважаючи на основні історично сформовані духовні практики й дисципліни. Духовне формування постає як процес, під час якого відбувається гармонійне узгодження внутрішнього невидимого «я» (внутрішнього світу) людини з її зовнішньою складовою. Духовність у контексті предмета передбачає процес становлення на шляху становлення та формування цілісної особистості, а не позицію відмежування від матеріального світу чи фізичних потреб людини. Мета духовного формування полягає в формуванні особистості, зовнішні якості якої гармонійно відображають внутрішні або ж є їх послідовним продовженням, а не протиріччям.

 • Лідерство в П’ятикнижжі, Літературі мудрості та Нагірній проповіді

  Предмет містить три частини: перша розкриває основні лідерські принципи книги П’ятикнижжя, що є смисловим ядром Старого Завіту; друга розглядає ці ж лідерські принципи, їхнє осмислення та практичну інтерпретацію в контексті різних аспектів життя, спираючись на літературу мудрості Старого Завіту; третя частина прослідковує, як ці ж принципи повторюються й трансформуються в інтерпретації нагірної проповіді Ісуса, що являє собою смислове ядро Нового Завіту. Ці знання покликані дати розуміння практичного застосування лідерства для сучасних лідерів церков або організацій.

 • Біблійна культура духовного лідерства

  Предмет спирається на дослідженні першої частини Біблії та передбачає оригінальний методологічний підхід (аналіз метафор) до визначення й аналізу культури духовного лідерства, представленої в межах канонічних книг Старого/Першого Завіту. Увагу зосереджено довкола розкриття й аналізу п'яти ключових граней культури духовного лідерства, які формуються в умовах протистояння сформованим уявленням та які представлені в модусі контркультури: культура вуха/звуку, а не око/зір; культура провини, а не сорому; культура пастуха, а не землероба; культура шляху, а не землі; культура слабкого, а не сильного.

 • Конфліктологія: Вирішення конфліктів мирним шляхом

  Предмет розглядає можливі способи вирішення конфліктів та досліджує біблійні засоби, за допомогою яких негативну й деструктивну сили конфлікту можна перетворити на позитивний та конструктивний досвід (погляд на конфлікт не з позиції «поля битви», а з позиції «свята земля»). Протягом курсу вивчатимуться такі питання: динаміка конфлікту; різноманітність індивідуальних стилів поведінки в конфліктах; способи вирішення конфліктів; ненасильницькі методи перетворювальних ініціатив; різноманітність та маргінальність; процеси примирення й відновлення.

 • Фінансовий менеджмент

  Предмет містить дві рівнозначні складові. Перша частина охоплює короткий огляд філософії грошей та ставлення до них; основи фінансової грамотності для розумного управління та розпорядження фінансами й іншими довіреними нам ресурсами. Другу частину зосереджено довкола двох специфічних сфер фінансової діяльності: проєктної діяльності та управління фінансами в неприбуткових громадських організаціях; подано відповіді на низку необхідних питань: залучення фінансів (фандрейзинг), формування бюджету, управління фінансами, прозорість та підзвітність, управління та розвиток організації.

 • Політичне богослов’я

  Предмет складається з двох частин: перша частина оглядає основні політичні мотиви в межах ключових наративів Старого та Нового Завітів (творіння, вихід, завіт; погляд на суспільство з позиції Повторення Закону та періоду монархії; проповідь Царства Божого; ранньохристиянська керигма про Христа як Господа; різні форми ставлення до імперій у біблійному каноні); другу частину зосереджено на аналізі отриманних в першій частині богословських та біблійних ідей (їхнє значення для сучасної церкви в межах її взаємодії та взаємин з суспільством та державою; можливі моделі взаємин та зв’язків, зважаючи на біблійну перспективу).

 • Біблія, церква та контекст

  Мультидисциплінарний предмет (складається з трьох рівних частин), який має три мети: по-перше, підтягнути й вирівняти богословські знання тих, хто вступив на програму без вищої освіти гуманітарного спрямування, та тих, хто вивчав богослов'я давно або ж в іншій освітній традиції; по-друге, закласти основи щодо трьох ключових богословських напрямків програми (визначення герменевтичного підходу до Святого Письма та їхня контекстуальна інтерпретація; розуміння церкви, її місії в суспільстві й світі крізь призму богослов'я цілісної місії; вивчення та розуміння своєрідного соціального контексту місії церкви); по-третє, сформувати погляд на вищевказані сфери богослов'я крізь призму цілісної місії як основного місіонерського етосу УЄТС.

Як стати студентом?

Треба зробити 4 кроки

Anketa
01

Заповніть реєстраційну анкету онлайн

Заповнити анкету
02

Отримайте рекомендацію

вам треба отримати 2 рекомендації, від пастора вашої церкви та лідера служіння

Отримати рекомендацію
03

Скласти екзамен на знання Біблії онлайн

Скласти екзамен
04

Приїжджайте на співбесіду з приймальною комісією

Відгуки наших студентів, викладачів

Академічні знання, які я отримав, дуже допомагають мені в різних напрямках мого служіння. Семінарія...

Богдан Поліщук

Випускник програми "Трансформуюче лідерство", заочна форма навчання

Для мене найцінніше в семінарії – атмосфера прийняття, бо саме це дає можливість вчитися одне в...

Тетяна Бордюг

Випускниця програми "Трансформуюче лідерство", заочна форма навчання

Моя позиція: завжди треба вчитися, і УЄТС – це один з найкращих закладів, де можна отримати якісну...

Тібор Нейметі

Випускник програми "Трансформуюче лідерство", заочна форма навчання

Контакти

Керівник програми

Райчинець Федір Федорович

fyodor.raichynets@uets.net
+380 66 507 57 42

Телефони для довідок

+380 95 315 84 42
0800331252

Підпишіться на новини