Софія Кравчук

Я вирішила навчатися в УЄТС, тому що мене завжди захоплювало глибоке вивчення Біблії та можливість служити церкві своїми навичками та знаннями. Щойно я почула про УЄТС від друзів з Церкви, одразу ж загорілась бажанням приєднатися до навчального процесу.

 

Міркуючи про речі, які найбільше на мене вплинули під час навчання, насамперед хотілося б відзначити: відчувається, що в навчальному процесі та кампусі все створено якнайкраще для студентів! Від комфортної та безпечної атмосфери на заняттях і до затишних кімнат, де маєш усе необхідне та навіть більше. Дуже радісно й приємно відчувати себе частиною навчання, у якому є місце для дискусій, жартів, допомоги та панує усвідомлення, що викладач (на відміну від багатьох світських закладів) на твоєму боці та робить все можливе для кращого розуміння матеріалу.

 

У семінарії панує атмосфера прийняття та любові незалежно від конфесії, «статусу» в церкві, досвіду служіння й віку. Тут досвідчені пастори розповідають про зльоти й падіння свого 20-річного християнського життя поколінню Z, яке, зі свого боку, з радістю ділиться власним досвідом навернення молоді в сучасному суспільстві.

 

З-поміж всього, з чим мала справу, особливо сподобалася добре налаштована система онлайн-навчання, де, по-перше, розміщено всі необхідні презентації з лекціями, по-друге, всі матеріали та пояснення, потрібні для роботи над домашніми завданнями й, по-третє, проста та зрозуміла система здачі й оцінки робіт. Крім того, мене приємно здивувало, що після кожної сесії студентам пропонують оцінити умови проживання, харчування та навчання.

 

Окремо варто відмітити бібліотеку: окрім забитих книгами стелажів, тут є зручні крісла, столи з лампами, принтер, подовжувачі з розетками й Wi-Fi – усе для комфортної та продуктивної роботи й навчання як із зошитами, так і з ноутбуком.

 

Щиро вдячна за знання та навички, які отримала, тому що можу використовувати їх у своєму служінні. По-перше, тепер маю інший погляд на Біблію, її тлумачення та застосування, що надихає присвячувати цьому більше часу. По-друге, набуті у семінарії знання допомагають мені вивчати Біблію з гостями та відповідати на певні питання більш систематично та чітко.

Підпишіться на новини