Владислав Савка

Я дізнався про УЄТС від своїх друзів і служителів церкви, дуже багато чув гарних і позитивних відгуків про викладачів, про якість освіти, яку тут надають, та про те, що цей заклад є міжденомінаційним. Тому, коли в мене з’явилась можливість вступити кудись на навчання, я не сумнівався, що УЄТС – місце, де я хочу навчатись. 

 

У перші ж години після того, як ти переступаєш поріг цього навчального закладу, ти відчуваєш особливу лагідність, турботу й чуйність від персоналу. Тут панує християнська атмосфера, у якій хочеться перебувати та яка допомагає тобі рости та розвиватись особисто й як християнин, і як служитель. Тут чудові викладачі, які показують вражаючий рівень знань і компетенції, гарну манеру викладання й стають взірцем ерудиції, а ще поблажливо ставляться до своїх студентів і завжди готові допомогти. 

 

УЄТС – це місце, звідки не хочеться їхати та куди залюбки  повертатимешся знову й знову. Це місце, де відчуваєш себе, як вдома, навіть якщо ти вперше сюди приїхав, місце, де ти знаходишся серед однодумців та аккумулюєш Божу благодать, аби потім нести її туди, де це потрібно. УЄТС – це точно найкраще місце для того, щоб розширити свій кругозір і поглибити свої знання в справжній християнській, сповненій любові атмосфері, яке не залишить байдужим нікого!

Підпишіться на новини