Чому саме УЄТС?

Головна Чому саме УЄТС?

Європейська акредитація

Українська євангельська теологічна семінарія (УЄТС) – єдина на пострадянському просторі міжденомінаційна семінарія, яка має європейську акредитацію програм рівня магістратури й бакалаврату. Акредитацію здійснює Європейська євангельська акредитаційна асоціація (Європейської ради богословської освіти (ECTE), до якої входять понад 70 семінарій з Австрії, Бельгії, Великої Британії, Німеччини та інших країн Європи. Наявність європейської акредитації гарантує якість освіти через високі вимоги до викладачів, їхньої методики викладання та належних умов навчання. Наприклад, роботу викладачів оцінюють студенти (чи вчасно викладач розпочав заняття, чи глибоко володіє предметом, чи дає відповіді на їхні запитання після лекцій тощо). Окрім того, диплом європейського зразка дає можливість продовжити навчання в країнах Європи, США та має багато інших переваг.

Викладачі

УЄТС має власний штат з 50 викладачів і співробітників. Окрім навчання в вітчизняних університетах, більшість викладачів здобули вищу освіту в різних країнах світу: Бельгії, Великій Британії, США, Канаді, Чехії, що свідчить про їхню високу компетенцію. Англійську в семінарії викладають носії мови.

Програми

УЄТС надає вищу академічну освіту, забезпечуючи поглиблене вивчення предметів. Загалом навчання триває від 1 до 4 років, залежно від специфіки обраної вами програми. Магістерська програма «Трансформуюче лідерство» та бакалаврська «Теологія та християнське служіння» акредитовані Європою, що виокремлює УЄТС з-поміж інших семінарій пострадянського простору. Програма «Музичне служіння й богослов’я» не має аналогів не лише в Україні, а й серед усіх пострадянських країн. У відповідь на потребу в подоланні психотравми адаптовано програми кафедри Психології та соціально-гуманітарних дисциплін. Окремо розроблено програми за напрямом «Місіологія». Отже, в УЄТС кожен християнин зможе підібрати для себе ту програму, яка допоможе йому підвищити необхідну компетенцію.

Умови

Аудиторії УЄТС оснащені сучасним обладнанням, необхідним для ефективного навчального процесу. Швидкісний Інтернет доступний у будь-якій точці студентського містечка. Бібліотека УЄТС налічує понад 25 тис. найменувань, містить розмаїття періодичних видань, має всі умови для навчальної та науково-дослідницької роботи. Музична кафедра займає весь другий поверх академічного корпусу зі спеціально облаштованими кімнатами для занять. Створено окремий кабінет для практики душепіклування. У гуртожитку семінарії для студентів і гостей облаштовано комфортні умови для проживання: зручні кімнати, лаунж-зона для дозвілля, окрема кухня. Функціонує їдальня на 200 осіб, де готують здорову їжу й подають щедрі порції. Є волейбольний майданчик та футбольне поле, дитячий майданчик. Потрапивши на територію УЄТС, ви вдихнете чисте повітря, насичене приємним ароматом квітів та хвої. Неподалік знаходяться мальовничі озера, сосни та змішаний ліс. Завдяки розташуванню студентського містечка в Пущі-Водиці, курортній зоні столиці, студенти мають усі умови для того, щоб зосередитися на навчанні.

Вплив

Понад 1000 випускників, близько 500 студентів і 50 співробітників, а також спільнота партнерів УЄТС щороку впливають на мільйони людей і в Церкві, і в суспільно-професійному середовищі в Україні, Східній Європі та в Центральній Азії (включно з Киргизстаном, Узбекистаном, Казахстаном, Таджикистаном). Як міжденомінаційний вищий духовний навчальний заклад семінарія активно співпрацює з 16 релігійними об’єднаннями, включно з баптистами, пятидесятниками, незалежними євангельськими церквами, лютеранами, месіанськими та іншими громадами, підвищуючи кваліфікацію їхніх служителів. Українська євангельська семінарія також провадить активну міжнародну діяльність у сфері академічної співпраці та розвитку з такими країнами, як Австралія, Англія, Канада, Нідерланди, США, Фінляндія та інші.

Підпишіться на новини