Слово від ректора

Іван Іванович Русин, ректор Української євангельської теологічної семінарії

Дорогі брати і сестри!

Ласкаво просимо до Української євангельської теологічної семінарії!

Сьогодні і Церква, і суспільство як ніколи потребують компетентних служителів, здатних закласти духовну основу для їх розвитку. Наслідки війни на Донбасі та анексії Криму, проблеми переселенців, сирітства, військовослужбовців, психологічна травма, сімейні та економічні труднощі – усе це викликатиме резонанс в Україні ще довгі роки. Водночас, незважаючи на виклики, перед християнами України відчиняються двері унікальних можливостей для служіння, як-от започаткування нових церков і місій, трансформування сучасних міст, допомога вразливим категоріям суспільства, поширення Царства Божого по всьому світу, формування високоморального християнського світогляду серед громадян. Це благодатно впливатиме і на духовний, і на матеріальний добробут нашої країни та утвердження Царства Божого.

Окрім служіння Церкві в Україні наша семінарія дає можливість здобути належну духовну освіту служителям із Центральної Азії, зокрема, з таких країн, як Киргизстан, Узбекистан, Казахстан та інші.

Ми також активно співпрацюємо із шістнадцятьма протестантськими об’єднаннями, зокрема з баптистами, п’ятдесятниками, незалежними євангельськими церквами та іншими громадами, місіями та організаціями.

Серед західних партнерів УЄТС – найавторитетніші місії, академічні інституції, церкви та організації, як-от College Park Church, First Baptist Churсh of Georgetown, Overseas Council International, Scholar Leaders International, NEXUS School of Creative Arts, London School of Theology, HART та багато інших організацій із Австралії, Англії, Канади, Норвегії, США, Фінляндії та інших країн.

Запрошую і вас приєднатися до місії служіння Церкві й трансформування суспільства.
Оберіть свій напрямок, програму та зручну для вас форму навчання, телефонуйте, приїжджайте.

Ласкаво просимо!