Державне визнання дипломів

Головна Державне визнання дипломів

Міністерство освіти і науки України відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих закладами вищої духовної освіти» здійснює процедуру державного визнання зазначених документів, виданих до 1 вересня 2018 року закладами вищої духовної освіти, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законодавством порядку.

Перелік необхідних документів


Для державного визнання документа про вищу духовну освіту до МОН у зброшурованому вигляді подаються такі документи:

  1. заява власника документа про вищу духовну освіту встановленого МОН зразка (Заява);
  2. клопотання релігійного центру (управління) (за наявності);
  3. засвідчені в установленому порядку:
  1. документ банківської установи про оплату адміністративної послуги з державного визнання документів про вищу духовну освіту.

Всі документи потрібно вкласти в папку-швидкозшивач.

Порядок розгляду документів

Розгляд поданих документів здійснюється комісією, склад якої затверджено наказом МОН від 15.07.2016 № 839 «Про утворення Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту».

Водночас повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. № 550 розмір плати за надання адміністративної послуги з визнання зазначених документів про вищу духовну освіту, виданих закладами вищої духовної освіти становить:

для фізичних осіб – три неоподатковуваних мінімуми доходів громадян;

для юридичних осіб – п’ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Плата за адміністративну послугу з державного визнання документів про вищу духовну освіту вноситься на рахунки територіального органу Державного казначейства.

Пошук реквізитів доходних рахунків | Державна казначейська служба України (treasury.gov.ua)

Інструкція для проплати за визнання документів:

 

Контакти:

Міністерство освіти: 01135, м. Київ, Проспект Берестейський, 10, Відділ визнання духовної освіти (Лихошерст І.М.- секретар комісії).

Орлюк Олена Валентинівна

Головний спеціаліст відділу ліцензування освітньої діяльності департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації Міністерства освіти і науки України

o_orlyuk@mon.gov.ua

тел. (044) 481-32-91

 

Адреса деканату

admission@uets.net

Підпишіться на новини