Підтримайте служіння УЄТС

Дорогі друзі! Українська євангельська теологічна семінарія – це неприбуткова організація, заснована в 1992 році, чия місія полягає в підготовці національних церковних лідерів.

Будучи міжденоменаційним євангельським закладом, УЄТС має на меті зміцнювати церкву і трансформувати суспільство, проводячи ефективну підготовку побожних чоловіків і жінок, аби ті привносили позитивні зміни у свої церкви і громади.

Війна, що триває в Україні, змінили роботу УЄТС… Сьогодні, окрім академічного процесу, який нам вдалося відновити у форматі онлайн, студенти та співробітники семінарії

 

  • служать нужденним
  • доставляють продукти харчування та ліки у гарячі точки
  • проводять богослужіння на передовій
  • координують надання гуманітарної допомоги
  • організовують евакуацію

Отже, ми запрошуємо усіх, хто бажає бути частиною Божої місії в Україні, стати нашим партнером у звершенні дещо видозміненого служіння семінарії! Ви можете це робити підтримуючи нас молитовно та/або фінансово.

Підтримайте служіння УЄТС

Ви можете допомогти фінансово

Стати нашим партнером у звершенні служіння семінарії

Для українських платежів

Зробити пожертву до загального бюджету семінарії. Ви можете переказати будь-яку суму в гривні

Зробити пожертву

Для платежів у доларах

Якщо ви бажаєте переказати кошти в американських доларах так, щоб відповідна сума не обкладалася податком, ви можете зробити це також через United World Mission. Наприклад, ви можете бути звільненим від сплати податків, якщо зробите пожертву через Overseas Council, який є одним із наших офіційних партнерів. Для цього, однак, в призначенні платежу потрібно обов’язково зазначити Matt 28 gift – for UETS.

Зробити пожертву

Банківські реквізити

Щоб переказати фінансові кошти від імені юридичної особи для підтримки статутної діяльності УЄТС, скористайтеся банківськими реквізитами, поданими нижче.

Українська євангельська теологічна семінарія

Код ЄДРПОУ: 20052306

Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту
IBAN: UA943052990000026004005005128

Назва банку
АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Обов’язково у призначенні платежу вказувати:
«Добровільна пожертва»

Підпишіться на новини