Д-р Іван Русин, ректор УЄТС
Елі Візель у книзі «Ніч» описує пекло концтабору, через яке він пройшов. Одного дня нацисти показово стратили трьох євреїв на очах інших в’язнів. Двоє померли одразу, а третій був молодим хлопцем і занадто легким і тому певний час мучився в агонії на віселиці.
Хтось позаду Візеля сказав: Де ж Бог? «І голос в мені відповів: Де Бог? Він саме тут, Його повісили на віселиці» – пише Візель.
Коли я бачу тіла закатованих мирних жителів Бучі, міста де я проживаю останні 8 років, я бачу не тільки вбивство людей, я бачу боговбивство. До такого боговбивства можуть вдатися лише знебожені особи – особи, у яких немає нічого ані людського, ані Божого. Лише той хто вбив Бога у собі може вбивати мирних людей у такий звірячий спосіб.
Бог завжди на стороні пригніченого і невинно вбитого. Бог з нами був, є і буде. Він загоїть наші рани, витре наші сльози і допоможе відбудувати нашу Україну. Так, ми не повернемо наших близьких, наших героїв, але ми завжди будемо пам‘ятати імена і заради їх пам‘яті зробимо все можливе, щоб відбудувати нашу Україну.
![](https://uets.net/wp-content/uploads/2022/04/apolitychnist.png)
Аполітичність, що вбиває
Сьогодні багато українці очікують опозиційної реакції від російських християнських лідерів,...
Детальніше![](https://uets.net/wp-content/uploads/2022/04/yevangeliye-i-russkij-mir.png)
Євангеліє проти “русского мира”
Уже ні для кого не таємниця, що за агресією Російської Федерації та путінським правлінням...
Детальніше![](https://uets.net/wp-content/uploads/2022/04/vijna-i-lyudyna.png)
Війна та людина
«Цілитель серця Ти… Утіхи джерело… Душі знеможеній цілющий Ти бальзам, Введи мене в потік...
Детальніше