На превеликий жаль, на територію УЄТС прилетіли російські снаряди, будівлі семінарії пошкодженні. На щастя, всі люди, які перебували в семінарії, вже в безпеці та жоден працівник і жоден студент не постраждав.
УЄТС – це далеко не стіни та техніка, це спільнота з великими баченням і місією. Та все ж наше служіння відбувається у певних умовах і приміщеннях. Під великою загрозою опинилась велика богословська бібліотека. Стіни можна відбудувати, техніку купити знов, а унікальне зібрання книг лишається унікальним. Просимо молитись разом з нами за Божий захист території від подальшого руйнування.
Просимо молитись за збереження бібліотеки. Просимо молитись за всю нашу команду та можливість звершувати нашу місію далі й навіть більш ефективно. А головне, просимо молитись з нами за остаточну перемогу України та завершення війни. Віримо, що Бог проведе нас усіх через цей час і готуємось до часу відновлення.
![](https://uets.net/wp-content/uploads/2021/09/asocziacziya-bibliotek.png)
Асоціація бібліотек
Перший крок до створення Асоціації бібліотек богословських закладів України Уявіть,...
Детальніше![](https://uets.net/wp-content/uploads/2021/10/den-zahysnyka-i-zahysnycz.png)
День захисника та захисниці України
Вікіпедія дає вичерпне пояснення подій, які ми відзначаємо 14 жовтня. Чотири свята, які там...
Детальніше![](https://uets.net/wp-content/uploads/2021/09/den-nezalezhnosty.png)
День Незалежності України, святкування 30-річчя
Пройшло 30 років з дня, коли Україна отримала свою довгоочікувану незалежну...
Детальніше