Головна Життя Рішення про акредитацію

Рішення про акредитацію

 

Маємо гарну новину, яка є результатом попередніх кроків з мирного часу, і водночас підбадьоренням рухатись вперед, попри всі виклики.

 

УЄТС отримала офіційне рішення акредитаційної асоціації European Council for Theological Education (ECTE), що підтверджує акредитований статус УЄТС, як школи, та повну акредитацію 4 програм до наступного підтвердження у 2027 році.

 

Акредитаційний візит відбувся в листопаді 2021, але офіційне рішення приймається радою. Саме про це офіційне рішення нас і сповістили.

 

Також у листі, колектив асоціації висловив слова підтримки та надії: «Вітаємо вас від ECTE в ці складні часи – наші серця сповнені туги за Україну. Ваше служіння як сім’ї УЕТС в умовах війни – це маяк світла та надії».

 

У самому рішення зауважено: «Вітаємо вас і вашу команду з добре виконаною роботою! Акредитаційна комісія ECTE тепло оцінює школу як виняткову у досягненні своїх намірів у сфері богословської освіти. Особлива похвала висловлюється висококваліфікованому викладацькому складу зі значною орієнтацією на практику. Ми заохочуємо вас поділитися відзнаками експертів, зазначених у звіті про акредитаційний візит, з усією командою УЕТС.

 

Дякуємо за теплу зустріч команди ECTE та дух співпраці та прозорості, який пронизував увесь візит».

Життя January 1 1970

Аполітичність, що вбиває

Детальніше
Життя January 1 1970

Божа кара чи людська кривда?

Детальніше
Життя January 1 1970

Євангеліє проти “русского мира”

Детальніше

Підпишіться на новини